В Чернігові стартують курси веб-розробників

15:25, 23 листопада 2016

В Чернігові
айтішнік

В Чернігові відбудуться курси для "айтішніков"

Сьогодні, 23 листопада, в нашому місті відбулася презентація айті-курсів, які проводить шведсько-українська школа Beetroot Academy. На прес-конференції організатори розповіли, що самі курси мають розпочатися в січні і триватимуть упродовж 4 місяців. Студенти даних курсів отримають всі необхідні знання, вміння та навички для самостійного старту кар’єри в «айті-сфері».

Відкриття курсів «айті» в Чернігові є першим кроком для створення великої мережі по всій країні. Ми використовуємо новітню систему навчання. Наші студенти точно знають, що на сьогоднішній час є необхідним та актуальним на світовому айті ринку.

заявив засновник Beetroot Academy Андрес Флодстром.

Головною особливістю цих курсів є те, що викладачі – практикуючі веб-розробники, які працюють з всіма новинками в «айті-бізнесі». По завершенню навчання випускники курсів отримають резюме, портфоліо, а також найкращі студенти отримають можливість пройти співбесіду із закордонними компаніями.

Нещодавно ми проводили подібні курси в Полтаві. І там 70 процентів випускників отримали роботу в різних компаніях Європи та США.

додав Андрес Флодстром.

Також організатори додали, що курс front-end розробки включає в себе детальне вивчення знань і навичок, необхідних для створення сайту-візитки. Студентам пропонується 25 годин для вивчення теорії і 116 практичних занять. Курс web desing допоможе освоїти графічні редактори і навчить розробляти макети сайтів. Студенти будуть 16 годин вивчати теоретичний матеріал, а 96 годин будуть займатися практикою. Крім того, зі студентами буде займатися вчитель англійської мови. Організатори наголошують, що випускники їхньої академія працюють на закордоні компанії, тому володіння міжнародною мовою є необхідною умовою.

Курсы веб-разработчиков в чернигове
Курсы веб-разработчиков в чернигове
Курсы веб-разработчиков в чернигове
Курсы веб-разработчиков в чернигове

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації