Суд встановив СПРАВЕДЛИВІСТЬ - доброволець захищав Україну!

10:25, 23 листопада 2016

Деснянський суд Чернігова встановив юридичний факт участі добровольця Олександра Бабіча в бойових діях

Деснянський суд Чернігова встановив юридичний факт участі добровольця Олександра Бабіча в бойових діях, пов’язаних з захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Про це повідомила керівник Руху Валентина Наливайченка «Справедливість»  в Чернігівській області Оксана Голубова.

За її словами, юристи  правового центру «Справедливості» подали заяву на встановлення юридичного факту участі в АТО та супроводжували справу в суді.

«Боєць Олександр Бабіч у складі добровольчого батальйону ОУН захищав і зараз захищає Україну. Тому він має повне право на статус учасника бойових дій», - сказала вона.

Голубова додала, що чернігівська команда Руху «Справедливість» продовжить боротьбу за те, щоб добровольці, які захищали Україну в боях з усіх регіонів мали однакові права з учасниками бойових дій.

Чернігівець Олександр Бабіч брав участь у проведенні антитерористичної операції в зоні її проведення в Донецькій області в період з 21 лютого 2015 з короткими періодами ротації. Починав стрільцем в селі Піски Ясинуватського району Донецької області.

Його участь в антитерористичній операції підтверджена не тільки свідченнями та довідками, офіційними даними, а також нагородами, фото- відеоматеріалами, наказами.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації