Чернігівська «Десна» залишилася на третьому місці

10:50, 22 листопада 2016

фк десна

Десна зіграла в нічию з Дніпром

Нещодавно були зіграні матчі 20 туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої Ліги. Це був останній тур перед зимовими канікулами. Деякі гравці вже подумки були на відпочинку, але про все по порядку.

Чернігівська «Десна» традиційно для цього сезону свій домашній матч грала в Києві на стадіоні «Оболонь» проти черкаського «Дніпра». Обидві команди перебували у верхній частині таблиці, тому гра вийшла цікавою.

«Сіверяни» з перших хвилин почали атакувати. На 11 хвилині чернігівці вже змогли відзначились голом. М’яч у ворота суперника забив Вадим Бовтрук. Після пропущеного м’яча більш активніше почали діяти гості. На 35 хвилині їм вдалося зрівняти рахунок. А допоміг їм в цьому воротар «Десни» Костянтин Махновський. Голкіпер не вдало зіграв на виході і вибив м’яч прямо на ногу Олександру Ковпаку, який і зрівняв рахунок в матчі.

В другому таймі більше нагод, що б забити мали футболісти «Десни». Але удари Картушова, Мишенка та Бовтрука були не точними. Зрештою матч так і закінчився з рахунком 1:1.

Після цього матчу «Десна» має 40 очок і посідає 3 місце в турнірній таблиці. А «Дніпро» з 30-ма очками – сьомий.