Чернігівський біатлоніст Артем Прима потрапив у десятку найкращих в світі

12:35, 29 лютого 2016

Чернігівський біатлонист Андрій Прима. Фото: НОК України

Нещодавно в Преск-Айлі (США) відбувся 8-й етап Кубку світу з біатлону. Серед українців кращий результат показав спортсмен з Чернігова. Таким чином Артем Прима вже вдруге потрапив в десятку найкращих біатлоністів світу.

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Під час гонки переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами чернігівець посів 9-те місце, а багаторазовий переможець Тарьє Бьоз з Норвегії опинився на 19-му місці.

За повідомленням місцевого осередку НОК України, сезон Артем Прима починав важко, поступаючись молодшим спортсменам. Проте, після Нового року чернігівський біатлоніст повернувся до своїх попередніх показників.

Нині Прима готується до чемпіонату світу в Норвегії.

У збірну України також потрапила чернігівка Ірина Варвинець, яка в естафеті 4х6 км у Преск-Айлі виборола «срібло».