Зброяра з Чернігівщини знову затримали

денис дубровський

У момент затримання Дубровського, представники СБУ намагалися потрапити до кабінету його адвоката. Фото зі сторінки Дениса Дубровського у соціальній мережі.

16 листопада Денис Дубровський разом зі своїми батьком та подругою поверталися до Ніжина. У Куликівці, у вагоні електропотяга до них підійшли вісім осіб без розпізнавальних знаків, але з автоматами, і представились співробітниками СБУ. Денисові висунили підозру у перевезенні незаконних речей і для встановлення обставин забрали до місцевого відділу поліції.

Однак в середу зброяреві, згідно рішення суду, повернули частину вилученої в нього зброї. До того ж, права накладати арешт на неї у слідчого і прокурора не було. Суд двічі відхилив клопотання про  це у зв’язку з відсутністю доказів законного вилучення зброї з обігу.

Про повернення частини вилучених речей  знав Денис, я знала, як його захисник, знав прокурор оскільки він погоджував наш процесуальний час, і знала слідча

зазначила Марія Сиротинець, адвокат Дениса Дубровського.

Протримавши зброяра декілька годин, Куликівські поліціанти все ж його відпустили, не маючи достатньої аргументації його затримання.

Уже потім, Марія Сиротинець повідомила про спробу представників СБУ потрапити до її офісу у той час, коли вона виїхала на допомогу своєму клієнтові. Правозахисниця припускає, що за нею могло бути негласне візуальне спостереження.

Чому я роблю такий висновок? Бо після того, як мені зателефонував батько Дениса, і після того, як я виїхала, до мого офісу намагалися потрапити співробітники СБУ

прокоментувала Марія Сиротинець.

Офіс адвоката знаходиться у приміщенні кооперативного технікуму. Представники СБУ вимагали  коменданта надати ключі від кабінету Сиротинець, одна не показали жодних документів, які б давала підставу на це.

Українська асоціація власників зброї вже охрестила такі дії правоохоронців репресіями проти Дубровського. Крім ситуації затримання, наводять ще декілька прикладів протизаконних дій поліції та СБУ. Зокрема, працівники СБУ чергували біля кабінетів суддів, у робочий час були присутні на судових засіданнях. Це при тому, що інкримінована зброяру стаття не є підслідною СБУ. Українська асоціація власників зброї вже надіслала заяви та скарги Президентові України, профільним кабінетам ВРУ, ГПУ, голові СБУ, очільнику МВС, Уповноваженій з прав людини щодо гарантування конституційних прав, забезпечення верховенства права та звільнення керівництва місцевого СБУ та Нацполіції.

Нагадаємо, що зброяреві з Чернігівщини Денусу Дубровському інкримінували виготовлення та збут вогнепальної зброї. Однак Денис вже 10 років відкрито займався реконструкцією зброї для історичних фестивалів. Крім того, зразки його виробів не можуть застосовуватись у бойових діях.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації