Чернігівські лікарі виступають за благодійні внески в установах охорони здоров'я?!

17:15, 17 листопада 2016

В Чернігові

В Чернігівській обласній державній адміністрації відбулася спеціальна прес-конференція на тему «Про благодійні внески в установах охорони здоров'я». Фото: gorod.cn.ua

Сьогодні, 17 листопада, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулася спеціальна прес-конференція на тему «Про благодійні внески в установах охорони здоров'я».

В обговорені важливої проблеми взяли участь представники чернігівських лікарень, а також регіональний координатор ГО «Інститут аналітики і адвокації» Тетяна Романова.

Залучення благодійних коштів з інших джерел для фінансування наших медичних установ - це болюче питання, яке обговорюється щоденно. За всіма благодійними коштами є звіти, які висвітлюються на сайтах установ. Зараз в місті існує сім благодійних фондів і їх робота є абсолютно прозорою.

зазначила заступник начальника Управління охорони здоров'я ОДА Алла Здор.

Зазначимо, що На один ліжко-день в стаціонарі припадає 7 гривень 93 копійки, при нормативі в 50 гривень. На одне відвідування поліклініки - 97 копійок, при нормативі 10 гривень, і так далі. На думку чернігівських лікарів при такому фінансуванні медицина не може виживати.

Головний лікар Чернігівської міської лікарні №3 Віктор Янголь зазначив, що за рахунок благодійних внесків, чернігівські лікарні мають можливість купувати б/у обладнання, адже згідно національного законодавства за бюджетні кошти його купувати заборонено.

Додамо, що звіти за використання коштів по лікувальним закладам чернігівської області можна продивитися на офіційних сайтах закладів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації