«Олімпійське лелеченя» прилетіло до Чернігова

13:10, 17 листопада 2016

Спорт
олімпійське лелеченя

В Чернігові відбувся турнір «Олімпійське лелеченя»

«Олімпійське лелеченя» це один із наймасовіших комплексних дитячих заходів в Україні, його проведення декілька років тому ініціював Національний олімпійський комітет України.

Учасниками цього всеукраїнського спортивного та мистецького свята є діти, які навчаються у 5-х та 6-х класах загальноосвітніх навчальних закладів України. Проводиться він у чотири етапи: І-й - загальношкільний, ІІ-й - районний (міський), ІІІ-й обласний і четвертий етап - всеукраїнський фінал. 

Ніколи не оминає "лелеченя" і наш рідний Чернігів, з кожним роком до змагань долучається все більше і більше хлопчиків та дівчат середнього шкільного віку.

Першими учасниками цьогорічних стартів стали сім дружніх команд загальноосвітньої школи № 33. Не дивлячись на те, що 16 листопада відбувся тільки перший етап заходу, дуже вразила підготовка педагогічного колективу до внутрішньошкільної події. Всі команди-учасниці (склад команди 12 чоловік - 6 хлопчиків та 6 дівчат) були вдягнені у спортивну форму з емблемами та логотипами свого класу, а творчий підхід до оформлення спортивної зали не залишив без уваги гостей та вболівальників. Повітряні кульки, прапори України, школи, Національного олімпійського комітету, міського центру «Спорт для всіх», олімпійські кільця, підготовлений та гарно розставлений спортивний інвентар, тематичний музичний супровід, робота ведучих заходу, поважне та компетентне жюрі на чолі з директором школи, гаряча підтримка вболівальників із числа батьків та однолітків - все це задавало справжній бадьорий олімпійський настрій всім присутнім. 
Гімном України, який всі присутні виконали хором, та гімном навчального закладу відкрили загальношкільний захід. Юні вихованці студії сучасного танцю «Бродвей» подарували учасникам свій запальний виступ.

Кожна команда презентувала до уваги жюрі свій девіз, емблему, малюнок, танок чи пісню. Після презентації команди змагалися у комбінованій естафеті, де учасники стрибали по купинам, намагалися приборкати рогату кулю, діставалися до фінішу на самокаті, ганяли імпровізований візок, виконували вправи на ведення гімнастичного, футбольного, баскетбольного м'ячів. Запам'яталася і високоорганізована робота по правильному розставленню та швидкій заміні спортивного інвентарю волонтерами із числа учнів школи, до речі, вони були одягнені в спеціальну яскраву форму. 

Заключним конкурсом стала вікторина «Юний знавець олімпійського руху». Щоб набрати найвищий бал на вікторині, юним знавцям необхідно було знати не тільки факти з історії сучасних та стародавніх Ігор, а і олімпійців нашого краю.

Отже по результатам трьох конкурсів 1-ше місце виборола команда 6-Г класу, на другому місці 6-Б, а ось третю сходинку поділили між собою 5-б та 5-В класи школи №33.

«Олімпійське лелеченя» прилетіло до Чернігова
«Олімпійське лелеченя» прилетіло до Чернігова
«Олімпійське лелеченя» прилетіло до Чернігова
«Олімпійське лелеченя» прилетіло до Чернігова
«Олімпійське лелеченя» прилетіло до Чернігова
«Олімпійське лелеченя» прилетіло до Чернігова

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації