Де межа чернігівської «Кордівки»?

12:45, 17 листопада 2016

 Суспільство В Чернігові
Кордівка

Питання присвоєння статусу природно-заповідного фонду Чернігова лісопарку «Кордівка» не може бути вирішеним без визначення чітких меж зеленої зони.

Під час зустрічі працювали над уточненням меж та загальної площі лісопарку. Напередодні був проаналізований список власників земельних ділянок, які знаходяться на території «Кордівки».

Виявилося, що план зеленої зони востаннє переглядався у 2012 році. До того ж, тоді не врахували точні картографічні дані. Без встановлення чітких меж лісопарку, питання буде ще довго буде висіти у повітрі. Представники робочої групи наголосили, що наразі потрібно підійти до вирішення проблеми максимально точно, щоб не повторити помилок розгляду меж «Ялівщини».

Дискусія з приводу «Кордівки» була напружена, однак до певного рішення дійти вдалося. Зокрема, члени робочої групи готуватимуть звернення до Чернігівської ради, у якому наполягатимуть на прискоренні визначення меж зелених зон міста. У вже після цього можна буде вести мову про присвоєння статусу природно-заповітного фонду Чернігова лісопарку «Кордівка».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації