21 тисяча студентів здобувають освіту на Чернігівщині

14:15, 16 листопада 2016

Суспільство
студенство чернігівщини

Серед студентства Чернігівщини 52% бюджетників.

Статисти у своїх дослідженнях спиралися на інформацію щодо закладів, які готують фахівців вищих кваліфікаційних рівнів. Зокрема, мовиться про Чернігівський національний технологічний університет, Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Г. Шевченка, Ніжинський державний університет ім. М. В. Гоголя, Академія державної пенітенціарної служби України.

52%  осіб навчаються за державний рахунок. Переважно до знань тягнуться дівчата – їх серед студентства Чернігівщини 56%.

Найпопулярнішими можна вважати спеціальності, які дають освіту у сферах права, економіки, підприємництва, освіти, охорони здоров’я, архітектури та будівництва. Традиційно, попитом користуються і гуманітарні науки.

За цей рік дипломи отримали 5 тисяч випускників, серед яких спеціалістів – 42%, молодших спеціалістів – 30%, бакалаврів – 23%, магістрів – 5%.

Що стосується ВНЗ, які знаходяться в інших областях країни, але мають структурні підрозділи на Чернігівщині, то за минулий рік вони випустили 1,2 тис. осіб з вищою освітою. 4 тис. студентів здобували кваліфікаційний рівень.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації