Відключати опалення в Чернігівському педагогічному університеті ім. Т. Шевченка більше не будуть?!

09:35, 16 листопада 2016

В Чернігові
шок студента

З 24 по 29 жовтня студенти були на канікулах

З 24 по 29 жовтня студенти Чернігівського національного педагогічного університету були вимушені піти на осінні канікули. Тоді керівництво ВИШу вирішило «вбити двох зайців одним пострілом», поки в студенти були на канікулах, а на вулиці була плюсова температура в університеті вирішили зекономити кошти і на тиждень вони відключили опалення. Про це повідомляє сайт Високий Вал.

Ректор Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка Микола Носко заявив, що у студентів були не канікули, а вони навчалися у режимі консультативно-самостійно роботи.

Така практика розповсюджена в європейських університетах. Згідно болонської програми студент має 30-40% часу присвячувати самостійній роботі. Тому я впевнений, що така самостійна роботу на дому пішла студентам на користь. А ми в свою чергу змогли в такий скрутний час зекономити кошти.

заявив Микола Носко.

Також він додав, що взимку додаткового тижню для самостійної роботи на дому у студентів не буде. Більш того, цього разу зимові канікули в Чернігівському педагогічному університеті ім. Т. Шевченка складатимуть лише 10-15 днів. Нагадаємо, в минулому році студенти відпочивали понад півтора місяці.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації