В чернігівському реабілітаційному центрі «Відродження» з’явиться новий корпус

11:15, 15 листопада 2016

Суспільство
центр відродження

В центрі Відродження з’явиться новий корпус

В Чернігівському центрі медико-соціального реабілітаційного центру дітей-інвалідів «Відродження», який знаходиться по вулиці Доценка 34, скоро з’явиться новий корпус. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Нещодавно Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч та Народний депутат України Сергій Березенко взяли участь в урочистому закладанні капсули до стіни нової будівлі.

Будівництво нового корпусу означає, що паліативні пацієнти скоро зможуть без перешкод отримувати допомогу відповідних фахівців та психологів у Чернігові. Плануємо, що новий корпус відкриємо 1 червня 2018 року. Дане будівництво обійдеться державі в 11 мільйонів гривень.

заявив Сергій Березенко.

Директор центру «Відродження» Василь Іванович Пасічник заявив, що між двома існуючими корпусами планується зведення нової триповерхової прибудови. У ній будуть розташовані розширені харчоблок, окремий гідромасажний блок і невеличкий басейн для дітей. Крім того у приміщенні заплановане розміщення додаткового кабінету для реабілітації дітей.

Зазначимо, що «Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» функціонує в нашому місті з 1993 року. До тепер він працює щоденно з 8.00 до 18.00, крім неділі.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації