Чернігівці не погоджуються із встановленням будинкових лічильників?!

13:15, 14 листопада 2016

В Чернігові
будинкові лічильники газу

В Чернігові невідомі пошкодили будинкові лічильники газу

Вчора, 13 листопада, в Чернігові невідомі зловмисники пошкодили будинкові лічильники газу одразу в двох будинках по вулиці Мистиславській 171 та 132. Про це повідомляє сайт Свобода.ФМ. Зловмисники вночі розбили скло та вимірювальний механізм лічильника.

З якою метою вони це робили не відомо, але жителі будинку припускають, що це можуть бути особи які не вдоволені тим, що в будинках почали встановлювати лічильники.

Сергій Ємелянченко, мешканець будинку по вулиці Мстиславській 171, першим відчув запах газу і відразу викликав аварійну службу. Співробітники газової служби по приїзду відразу відключили будинок від газу для того, що б був час розібралися з проблемою. Протягом доби обіцяли жителям будинку все підчинити.

Схожим чином був розбитий лічильник і в будинку по вулиці Мстиславській, 132, однак там пошкодження виявились не настільки серйозними. В цьому випадку газ чернігівцям не перекривали. 

Зазначимо, що за даним фактом буде відкрито кримінальне провадження за статтею 194 Кримінального кодексу «Умисне знищення або пошкодження майна».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації