«Верес» обігнав чернігівську «Десну»

11:45, 14 листопада 2016

десна чернігів

Десна програла на виїзді Нафтовику

Вчора, 14 листопада, були зіграні матчі 19 туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. Як ми вже повідомляли, чернігівська «Десна» нажаль поступилася на виїзді охтирському «Нафтовику» з рахунком 2:0.

В першому таймі була рівна боротьба. «Сіверяни» провели чимало непоганих атак, але забити гол їм в тому матчі не судилося. Натомість футболісти «Нафтовика» свій перший гол забили на 30 хвилині. Гол на свій рахунок записав Геннадій Пасіч. Він реалізував вихід один на один.

В другому таймі на 75 хвилині «сіверяни» залишись в меншості. Другу жовту картку отримав легіонер «Десни» грузин Лука Коберідзе. Навіть після цього у чернігівців не опустилися руки, але забили гол у ворота «Нафтовика» не вийшло. Натомість гості вже в доданий час забили вдруге. Махновський звалив у своєму штрафному Піднебенного, а Арвеладзе чітко реалізував пенальті. Таким чином «Десна» поступається «Нафтовику» з рахунком 2:0 і опускається на третє місце.