Реконструкція пляжу в Чернігові «Золотий берег» продовжиться і в наступному році

16:45, 11 листопада 2016

В Чернігові
золотой берег

Владислав Атрошенко планує витратити на пляж «Золотий берег» від 3 до 5 мільйонів гривень

Чернігівська міський голова Владислав Атрошенко планує витратити на пляж «Золотий берег» від 3 до 5 мільйонів гривень. Про це повідомляє сайт 0462. За планом Атрошенка, за ці кошти будуть побудовані нові туалети, дороги та освітлення. Крім того, міський голова хоче, що б лазні, які знаходяться на пляжі, були перенесені подалі.

Ми повинні зробити європейський пляж з сучасними парковками з відеоспостереженням, з кафе, барами, тощо. Для того, що б все це зробити ми повинні провести конкурс. Хто це все зможе організувати – нехай робить. Чернігівці мають отримати сучасний пляж зі всіма зручностями.

заявив Владислав Артошенко.

Також міський голова наголосив, що на оновленому пляжі повинно бути завжди чисто. Коментуючи ситуацію з піском, який в цьому році змило з пляжу рікою, Владислав Атрошенко заявив, що безумовно, пісок змивається. Його потрібно підвозити щороку. У наступному сезоні його привезуть в межах 500 тон, що обійдеться в приблизно у 80 тисяч гривень. Зазначимо, що цього року його завезли в межах 1200 тон по 140 гривень за тонну.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації