Коли і за скільки на Чернігівщині можна отримати паспорт-картку?

18:00, 10 листопада 2016

Суспільство
id паспорт чернігівщина

ID-паспорти отримають особи, які оформлюють паспорт уперше, ті, кому потрібно змінити фото чи прізвище та громадяни, які втратили документи.

Однак, щоб не створювались черги  у пунктах видачі документів, Уряд встановив певні обмеження. Зокрема посвідчення нового зразка отримають 14-річні громадяни (які оформлюють паспорт уперше), 25-ти та 45-ти річні громадяни, яким потрібно змінити фотокартку, а також ті особи, які змінюють прізвище, загубили паспорт.

Перший паспорт оформлюється безкоштовно. В інших випадках потрібно буде викласти 279 гривень адміністративного збору. Однак окремі категорії осіб можуть бути звільнені від оплати в цілому або частково. Вирішувати такі питання уповноважені місцеві громади.

На Чернігівщині отримати біометричний паспорт можна у 8 підрозділах, зокрема: Деснянському та Новозаводському районних відділах Чернігова, у міських відділах Прилук та Ніжина, в районних секторах Мени, Бахмача, Козельця, Новгород-Сіверського. Крім цього, Варвинський, Коропський, Срібнянський та Талалаївський відділи районних секторів наразі отримують спеціалізоване обладнання для видачі документів нового зразка. Про це повідомила Альона Шевченко, головний спеціаліст зі зав’язків із громадськість та ЗМІ Управління ДМС України в Чернігівській області. Крім того вона зазначила, що в підрозділах, які не обладнані для оформлення паспортів-карток, тимчасово документи видаватимуться старого зразка – у формі книжки.

Оформлення паспортів нового зразка (у формі картки) стартувало в Україні з 1 жовтня поточного року.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації