Волонтер «Справедливості» передав подарунок школярів бійцям АТО

14:47, 10 листопада 2016

 Культура В Чернігові

Патріотичний захід пройшов у школі № 20 міста Чернігова. Волонтер «Справедливості» Володимир Березинський відзвітував про передання сувенірів учнів бійцям АТО на лінію розмежування,

Патріотичний захід пройшов у школі № 20 міста  Чернігова. Волонтер «Справедливості»  Володимир Березинський відзвітував  про передання  сувенірів учнів  бійцям АТО  на лінію розмежування, а  учасник АТО Альберт Черешко  вручив школярам пам’ятну фотографію.

Волонтер  і учасник АТО розповіли, як українські бійці на Донбасі цінують те, що  називають оберегами – малюнки, сувеніри саме від дітей, школярів.

Під час заходу учні  школи читали вірші, показували свою майстерність в бальних танцях.

Після завершення  зустрічі  школярі сфотографувалися на пам’ять, а керівництво школи ознайомило  гостей з пам’ятною експозицією про участь випускників і батьків учнів школи № 20  в антитерористичній операції на гарячому клаптику Сходу України.

Як  повідомлялося, після футбольного турніру  у школі  8-го вересня учні школи №20 передали волонтеру Руху «Справедливість»  сувеніри для бійців АТО для передання захисникам України на лінію розмежування.

Команда Чернігівського Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» 11 жовтня передала допомогу захисникам України на бойові позиції в Красногорівку, Мар’їнку, а також в розташування в Луганській області.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації