Чернігівська «Десна» впевнено тримається на другій сходинці в турнірній таблиці

12:10, 10 листопада 2016

десна чернігів

Десна знову перемагає

Вчора, 9 листопада, були зіграні матчі 18 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги. Чернігівська «Десна» в Києві на арені «Оболонь» перемогла футбольний клуб «Миколаїв» з рахунком 3:1. По факту це був перший матч другого кола. Три місяці тому «Десна» вже грала проти футбольного клуба «Миколаїв», тоді «сіверяни» перемогли суперника з рахунком 2:0.

Цього разу з Чернігова на арену «Оболонь» приїхало лише два автобуси вболівальників. Але і їхню підтримку відчували футболісти на полі.

В першому таймі «Десна» більше володіла м'ячем, але здебільшого в центрі поля. Перший удар в вболівальники побачили лише на 10-й хвилині гри, і не просто удар, а результативний удар. Голом відзначився півзахисник «Десна» Максим Банасевич.

Потім на 32-й хвилині гри рахунок міг подвоювати Єгор Картушов. Він добре пробив метрів з 10-ти, але воротар «Миколаєва» Чумак врятував свою команду. На цьому небезпечні моменти в першому таймі закінчилися.

В другому таймі почали активніше діяти футболісти «Миколаєва». На 72-й хвилині після затяжної атаки гол у ворота «Десни» забив Рогозінський. Нічия не влаштовувала гравців «Десни». На 83 хвилині чернігівці в друге вийшли вперед. Картушов головою перевів м'яч у воротарський майданчик гостей, а Філіппов зміг правильно згрупуватися і в падінні через себе забив красивий гол.

А ще через хвилину Десна отримала право на 11-метровий удар. Вийшовши на заміну Мишенко увірвався в штрафний майданчик і був збитий Любчаком. До м'яча підійшов Фаворов і впевнено реалізував 11-метровий удар. Таким чином, чернігівська «Десна» здобуває закономірну перемогу.

У наступному турі (13листопада) «Десна» зіграє з «Нафтовиком», а «Миколаїв» на своєму полі прийме Скалу.