Чернігів готується зустрічати Потапа та Настю

13:15, 09 листопада 2016

 Суспільство В Чернігові
Потап і Настя

Потапові, ймовірно, активісти подарують штани.

Зокрема у повідомленні зазначається про зустріч на Червоній площі о 14:00 щодо координації дій. Також активісти планують подарувати Потапові штани. Ідеться про апеляцію до витівки шоумена на врученні російської премії RU.TV у 2014 році. На церемонії Потап зняв штани та висловив вдячність Росії за те, що «все ще звуть виступати українських артистів».
Безпосередній збір біля театру запланований на 18:00.

Після бойкотування концерту Світлани Лободи, директор театру Сергій Мойсієнко звернувся до представників Потапа та Насті з пропозицією скасувати концерт. Адже попередня акція, за попередніми оцінками, нанесла театру збитків у розмірі близько 30 тисяч гривень. Нагадаємо, що попри пікет та затримку в дві години, Світлана Лобода все ж вийшла на сцену.

Організатори концерту Потапа та Насті у свою чергу пообіцяли зустрітися з представниками громади. Деталі зустрічі та її учасники лишаються невідомими. Проте оголосили, що виступ таки відбудеться.

Станом на сьогодні, петиція щодо скасування виступу Потапа та Насті Каменських набрала 250 необхідних голосів. Активісти чекають на реакцію влади постфактум.

Чернігівців закликають бойкотувати виступи виконавців, які гастролюють у Росії. Зокрема йдеться про Світлану Лободу, Потапа та Настю Каменських, Володимира Зеленського, Ані Лорак, Івана Дорна, Таїсію Повалій, Верку Сердючку, Софію Ротару, гурти «ВіаГра» та «Квест Пістолс».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації