Тарифи на опалення і гарячу воду в Чернігові знизяться на 20%?! (Оновлено)

11:05, 09 листопада 2016

В Чернігові
кредит

Теплові мережі нашого міста оновлюватимуться за рахунок кредиту Світового банку в розмірі понад 35 мільйонів доларів.

Сьогодні, 9 листопада, в Чернігівській міській раді відбувається спеціальна прес-конференція  керівника проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» Станіслава Терлецького.

Він повідомив журналістам, що теплові мережі нашого міста оновлюватимуться за рахунок кредиту Світового банку в розмірі понад 35 мільйонів доларів. Всі необхідні формальності даного договору врегульовані.

Як повідомлялося раніше, за ці гроші планують суттєво модернізувати систему теплопостачання Чернігова. Зокрема, оновлять 46-ть центральних теплових пунктів ТЕЦ, а також будуть встановлювати автоматизовані системи управління та сучасного обладнання.

Про всі подробиці покращення якості теплопостачання в місті, за рахунок кредиту від Світового банку, читайте на нашому порталі згодом.

Оновлення: Тільки що було заявлено, що вразі модернізації Чернігівської тепломережі за рахунок кредиту Світового Банку, тарифи для населення на опалення та гарячу воду можуть знизитись на 20% мінімум.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Loading...

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації