Владислав Атрошенко обіцяв виправитися та пройти детектор брехні

13:15, 20 лютого 2016

Політика
Фотографія зроблена під час голосування за «Закони 16 січня». Атрошенко підняв руку, але потім сказав, що його ввели в оману колеги з Партії регіонів.

Фотографія зроблена під час голосування за «Закони 16 січня». Атрошенко підняв руку, але потім сказав, що його ввели в оману колеги з Партії регіонів.

Після спілкування з громадськими активістами про Небесну Сотню, Атрошенко написав у соцмережах, що виправиться та пройде детектор брехні.

Якщо я й робив у житті помилки, то тепер на посаді міського голови намагатимуся їх виправити.

написав на своїй сторінці у Фейсбук Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко

Він також зауважив, що люди, які загинули за майбутнє України, зробили це не даремно. І тепер одне з головних завдань Атрошенка – довести цю тезу.

Робити це Чернігівський міський голова, який підняттям руки голосував за «Закони 16-го січня», обіцяв за допомогою відкритості, нетерпимості до корупційних дій, ефективності, прозорості та зрозумілих правил.

І на останок додав, що готовий пройти тестування поліграфом. І перша тема, якою він би хотів поділитися із суспільством – корупція.

Нагадаємо, що у Владислава Атрошенка часто відбувалися різні інциденти під час голосування за важливі питання.

Наприклад, у січні минулого року він не голосував за звернення до ПАРЄ щодо звільнення Надії Савченко. Але потім заявив, що під час голосування просто був відсутній у залі засідань.

А коли у вересні ще тоді у статусі «кандидата на посаду міського голови» Атрошенко запросив до Чернігова виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань транспорту, то його картка для голосування була зареєстрована у парламенті.

Чергові проблеми з голосуванням в Атрошенка з’явилися й на сесії міської ради, але вже у якості Чернігівського міського голови. Система голосування показала, що він був єдиною людиною у залі, що не проголосувала за створення дитячих садочків в районі Масани і в центрі міста по вул. Коцюбинського. Тоді, попри сміх колег, він обурився та звинуватив у цьому систему голосування. Питання було переголосоване.

Юлія КОВТУН

Фото: канал 24

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації