Міський голова Чернігова обурений поведінкою вчителя в 33 школі

15:15, 08 листопада 2016

В Чернігові
Атрошенко

В школі № 33 вчитель накинувся на школяра

Нещодавно в соціальних мережах з’явилося скандальне відео, в якому видно, як вчитель 33 школи за допомогою фізичної сили вчить учня. Дане відео обурило не тільки чернігівців, а і міського голову Владислава Атрошенка. Про це він написав на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Facebook».

Надзвичайно обурений ситуацією, яка сталася нещодавно в 33 школі №33. Впевнений, що існує багато методів пояснити учню, що він вчинив неправильно. Але будь-яке застосування фізичної сили вчителем до учня - неприпустиме!  Переконаний, що такі люди не мають жодного права працювати в системі освіти. Хочу вибачитись перед семикласником та його батьками за поведінку цього вчителя. Будемо вживати заходів, щоб запобігти повторенню таких прикрих ситуацій в майбутньому.

заявив Владислав Атрошенко.

Також Міський голова додав, що він дав доручення начальнику управління Василю Білогурі, що б той протягом доби провів перевірку стосовно цієї ситуації та вжив невідкладних заходів. В соціальній спільноті «Типовий Чернігів» пишуть, що педагога який підняв руку на учня звільнять сьогодні-завтра.

 

 

UserCommentAvatar

Теперишні вчителі не знають законодавства про освіту та про захист прав дитини, а тому працюють по старому, забуваючи що учень є стороною виховного процесу такого ж як учитель та батьки і до нього потрібно відноситись як до рівної сторони в виховному процесі. Учитель який застосовує до учня фізичне чи психологічне насилля не повинен бути учасником виховного процесу. Тому звільнення даного вчителя буде закономірним та обєктивним.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації