Ніжин відкритий для «Справедливості»

16:44, 07 листопада 2016

В Чернігові

Районна організація Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» створена у Ніжині, другому за величиною місті Чернігівщини.

Районна організація Руху Валентина Наливайченка «Справедливість»  створена  у  Ніжині, другому за величиною місті Чернігівщини. На зборах виступила керівник Руху «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова.

Вона розповіла про готовність лідера Валентина Наливайченка приїхати у Ніжин  для вирішення проблем, які потребують уваги столиці.

Валентин Наливайченко завітає  до  Ніжина, як тільки побачить, що організація працює, впливає на владу для вирішення проблем району і бореться з корупцією.

Заявила паны Голубова.

На зборах оговорювали проблеми, які не вирішує влада. А це стосується ставлення до учасників АТО, розкрадання  лісу, проникнення наркоманії в школи, а також безконтрольної торгівлі алкоголем невідомого походження. Влада і правоохоронні органи  роблять вигляд, що цього не відбувається, або самі задіяні в прикритті афер.

Збори обрали керівником районної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Анатолія Базара і намітили напрямки роботи в районі.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації