Працівники Остерського ДНЗ «Оленка» ризикують лишитися без зарплатні

16:05, 07 листопада 2016

Суспільство
Дитячий садочок

42 працівники єдиного в Острі дошкільного навчального закладу можуть залишитися без зарплати.

Дошкільні навчанні заклади фінансуються за рахунок районних бюджетів. Це питання регулюється статтею 89 Бюджетного кодексу України.  Остерський ДНЗ «Оленка» отримував фінансування з районного бюджету, але наразі кошти вичерпалися. Тож представники закладу звернулися за допомогою до міської влади. Депутатський корпус прийняв рішення виплатити зарплатню з позапланових надходжень – на це виділили близько 800 тисяч гривень. Однак і ці кошти скінчилися, тож працівники закладу лишаються жовтневої зарплатні.

Ми звернулися до депутатів міської ради. Вони не відмовили і нам виплатили за два місяці (серпень і вересень) 861 тисячу 60 гривень. А потім повідомили, що кошти в бюджеті вичерпано і за жовтень зарплати не буде. Мовляв, просіть знову в районі

прокоментувала Вікторія Перимбаєва.

 

Представники міської ради підтвердили факт виплати заробітної плати за рахунок позапланових надходжень до міського бюджету. Однак у ситуації, що склалася, винуватять  керівництво закладу: півроку працівники отримували щомісячні премії, тим самим вичерпали запас коштів на рік.

Проте, за словами першого заступника Козелецької РДА Юрія Заславського, працівники ДНЗ «Оленка» зарплатню все ж отримають. Чиновник зазначає, що виплата може здійснюватися частинами. Імовірно, що джерелами для фінансування буде і міський, і районний бюджети (можливий варіант навпіл).  

Зазначимо, що «Оленка» - єдиний в Острі дошкільний навчальний заклад. Наразі його відвідують 210 вихованців. Колектив «Оленки» налічує 42 працівники.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації