Чернігівська «Десна» перемагає лідера чемпіонату

16:35, 05 листопада 2016

десна чернігів

Десна перемогла маріупольську команду

Сьогодні, 5 листопада, були зіграні матчі 17 туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги. Центральна гра туру відбулася в Києві. Там чернігівська «Десна» в не простому поєдинку перемогла лідера чемпіонату футбольний клуб «Іллічівець».

В першому таймі на полі точилася рівна гра. Обидві команди грали обережно. На 19 хвилині гості вийшли вперед. Гравець «Іллічівця» Віталій Кольцов чітко реалізував пенальті. Чернігівські футболісти прагнули відігратися, але забити хоч один гол їм в першій половині зустрічі не вдалося.

Після перерви головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь вирішив освіжити гру і на поле вийшли Олександр Волков, Вадим Бовтрук та Максим Банасевич. Після виходу цих гравців «Десна» заграла цікавіше. Більш того «сіверяни» змогли забити 3 голи за 5 хвилин!

На 82-й хвилині Денис Фаворов зрівняв рахунок. Через 2 хвилини Максим Банасевич заробив пенальті, який реалізував Олександр Філіппов. І ще через 2 хвилини той же Філіппов зробив дубль. Матч так і закінчився перемогою «Десни» з рахунком 3:1.

Після перемоги на лідером чемпіонату «Десна» продовжує знаходитись на другому місці маючи в своєму активі 36 очок. У «Іллічівця» 41 заліковий пункт, а у «Вереса», який йде на третьому місці, 34, але вони мають одну гру в запасі.

Наступний матч чернігівська «Десна» зіграє 9 листопада проти футбольного клубу «Миколаїв».