Заступник міського голови Чернігова не повідомив про конфлікт інтересів під час голосування на виконкомі?!

11:35, 04 листопада 2016

В Чернігові
Олександр Кириченко

Олександр Кириченко не повідомив про конфлікт інтересів під час голосування на виконкомі. Фото: gorod.cn

7-го липня поточного року на виконкомі розглядалося питання стосовно прийняття рішення «Про тимчасове розміщення зовнішньої реклами» (№ 286) в частині «Продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами» приватному чернігівському нотаріусу Тетяні Кириченко.  Зазначимо, що Тетяна Володимирівна є дружиною заступника міського голови Олександра Кириченка.

Олександр Кириченко чомусь не повідомив про конфлікт інтересів під час голосування на даному виконавчому комітеті, таким чином, порушивши українське законодавство. Про це повідомляє Свобода ФМ.

 

Управління захисту економіки в Чернігівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України склало два протоколи про адміністративне правопорушення, яке пов’язане із корупцією стосовно пана Кириченка.

Зазначимо, що в даній ситуації, яка склалася при голосуванні 7-го липня, Олександр Кириченко мав в будь-якій формі повідомити членів виконавчого комітету Чернігівської міської ради про наявність конфлікту інтересів при голосуванні, але він цього не зробив.

Додамо, що інформаційний портал ProCn слідкуватиме за розвитком цієї ситуації.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації