Чернігівці вдало виступили на чемпіонаті України з шинкіокушинкай карате

11:05, 03 листопада 2016

шинкіокушинкай карате

Чернігівці здобули 5-ть медалей на чемпіонаті України з шинкіокушинкай карате

Нещодавно в Києві завершився черговий чемпіонат України з шинкіокушинкай карате. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з різних областей нашої країни. На даному турнірі вдало виступили і представники Чернігівщини.

Чемпіоном України серед чоловіків став Остап Лозинський (вага до 65 кг). Серед юніорів на п’єдестал зійшли відразу два спортсмени з Чернігова. Микита Шахрайчук став 3-м, а золоту нагороду завоював Єгор Михайленко (понад 60 кг). В категорії «юнаки» склалася така ж ситуація. Чернігівець Олександр Куріпко став 3-м, а Олександр Мнівець (40-45 кг) став чемпіоном.

Інформаційний портал ProCn вітає молодих чернігівських спортсменів та їхнього тренера Юлію Кожинову з прекрасним виступом на чемпіонаті України і бажаємо нових спортивних звершень.

Додамо, що троє представників Чернігівщині ввійшли до збірної України з шинкіокушинкай карате та вибороли право захищати честь нашої країни на Чемпіонаті Європи з шинкіокушинкай карате в наступному році.