Голова громадської ради при МВС налагоджує діалог з мешканцями Чернігівщини

11:00, 02 листопада 2016

Суспільство
Володимир Мартиненко, голова громадської ради при МВС, радник міністра внутрішніх справ

Володимир Мартиненко, голова громадської ради при МВС, провів робочі зустрічі з представниками Чернігівщини, щоб налагодити співпрацю та взаємодію між громадськістю та органами, що координуються МВС.

Ідеться про налагодження комунікації громадян з представниками Національної поліції, ДСНС, міграційної служби, прикордонної служби, Нацгвардії, Сервісного центру МВС, Громадської ради при МВС шляхом створення робочих груп.

Головним завданням таких громадських рад буде робота з нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність структур, координованих МВС.

Володимир Мартиненко зазначив, що наразі Кабінет Міністрів не передбачає створення таких рад в обласних управліннях структур. Натомість, вони функціонують при місцевих ОДА. Однак кількість членів обмежена – 35 осіб, тож на думку Мартиненка відомство представлено не досить повно.

Тепер до складу робочої групи заохочують долучатися максимальну кількість свідомих та адекватних громадян. За словами Мартиненка, головне – готовність багато та безкоштовно працювати.

Щоб долучитися до громадської ради необхідно надіслати листа на адресу gromrada@mvs.gov.ua з поміткою регіону (Чернігівська область). У відповідь надійде анкета, до якої потім необхідно долучити мотиваційний листлист.

Чернігівщина. Дуже гострі питання. Активна громадськість. Є над чим працювати і що корегувати. 
Разом ми точно досягнемо результату.

так свій візит прокоментував Володимир Мартиненко на своїй сторінці у Facebook.

 

Зустрічі такого формату вже пройшли у 16 областях. На черзі – Вінниччина та Хмельниччина.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації