Шість нових спортивних шкіл з'явиться в Чернігові!?

14:25, 01 листопада 2016

Спорт

В Чернігові планують створити нові спортивні школи

Вчора, 31 жовтня, в залі Чернігівської міської ради відбулась розмова за круглим столом між керівниками спортивних товариств та місцевою владою. Про це інформаційному порталу ProCn повідомило джерело в міській раді.

Міський голова Владислав Атрошенко хотів з’ясувати, які проблеми є наразі в спортивних товариствах «Україна» та «Спартак». Нагадаємо, на минулій сесії депутати не підтримали рішення стосовно включення питання про створення позашкільних навчальних закладів в нашому місті. Планувалося, що в Чернігові з’явиться дві дитячі спортивні школи, до яких могли б приєднатися всі спортивні товариства міста. Але тренери спортивного товариства «Україна», побоюючись про свої робочі місця, підбурили депутатів не голосувати за створення нових спортивних шкіл місті. І таким чином спортивна реформа Чернігова зависла в повітрі.

На вчорашньому круглому столі Владислав Атрошенко запропонував тренерам компромісне рішення.

Пропоную створити в Чернігові шість нових спортивних шкіл. Туди можуть увійти представники всіх місцевих спортивних товариств: «Спартак», «Динамо» та «Україна».

запропонував Владислав Атрошенко.

Чернігівські тренери погодилася і одноголосно підтримали міського голову. Проте за це рішення ще мають проголосувати депутати на сесії.

Додамо, що на минулій сесії Владислав Атрошенко повідомив, що він особисто запропонував голові Чернігівської обласної організації ФСТ «Україна» Андрію Кужельному стати заступником начальника управління сім'ї, молоді та спорту міської ради. Але чи стане Кужельний заступником Андрія Дериземлі покаже час, наразі Андрій Кужельний перебуває на лікарняному.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації