Новий футбольний майданчик відкрили на Чернігівщині

15:15, 31 жовтня 2016

Спорт
футбольний майданчик

В Плисках відкрили новий футбольний майданчик

Нещодавно у селі Плиски офіційно відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям. Футбольні експерти запевняють, що даному майданчику можна грати упродовж всього року, оскільки, штучний газон не боїться морозів.

В офіційній церемонії відкриття нового футбольного майданчика взяв участь віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко:

Сьогодні в Плисках спортивне свято. Відкриття цього майданчику сприятиме популяризації спорту. Я сподіваюся, що на цьому полі гратимуть майбутні зірки українського футболу.

заявив Вадим Костюченко.

Додамо, що це вже третє футбольне поле у Борзнянському районі. І відкриття цих майданчиків стало можливим завдяки меценатству президента футбольного клубу «Єдність» Михайла Голиці.

Футбольному клубу «Єдність» цього року виповнюється 15 років. Це солідна дата. Раніше молоді хлопці грали у футбол де могли, а тепер юнаки можуть відточувати свою майстерність на подібних комфортних майданчиках. В нашій команді завжди грали футболісти з Борзнянського району, впевнений, що тепер таких стане більше.

додав Михайло Голиця.

 

Зазначимо, що з нагоди відкриття футбольного поля в Плисках відбувся міні-турнір між юніорськими командами з різних міст України. Переможці та призери змагань отримали шкіряні м`ячі, кубки та медалі  від Чернігівської обласної федерації футболу.

Нове футбольне поле
Нове футбольне поле
Нове футбольне поле
Нове футбольне поле
Нове футбольне поле
Нове футбольне поле
Нове футбольне поле
Нове футбольне поле

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації