Чернігівська «Десна» здобуває важливу перемогу

17:40, 30 жовтня 2016

десна чернігів

Сіверяни перемагають пивоварів

Сьогодні, 30 жовтня, були зіграні матчі 16 туру чемпіонату України х футболу серед команд Першої ліги. Чернігівська «Десна» здобула важливу перемогу на виїзді. «Сіверяни» перемогли в Києві місцеву футбольну команду «Оболонь-бровар».

Чернігівські футболісти дуже активно розпочали зустріч. Вже на 3-хвилині чернігівці відкрили рахунок. Гол на рахунку капітана «Десни» Вадима Мельника. Через кілька хвилин новий тренер «Оболоні» Олег Мазуренко вимушений був зробити першу заміну в матчі. Замість Василя Продана, який зазнав важного ушкодження, на поле вийшов Антон Шевчук. На 22 хвилині той же Шевчук взяв участь в гольовій атаці своє команди. Після серії рекошетів м’яч потрапив до Іллі Коваленка, який і зрівняв рахунок. Пропущений гол не зломив чернігівську команду. Під кінець тайму «Сіверяни» вдруге вийшли вперед. На 43 хвилині гол забив грузинський легіонер «Десни» Лука Коберідзе.

В другому таймі кияни провели низку небезпечних атак, але вдруге зрівняти рахунок їм не вдалося. Таким чином, чернігівська «Десна» перемагає у важкому матчі «Оболонь» з рахунком 2:1 і тимчасово підіймається на друге місце (33 очка). Головний конкурент «Сіверян», рівненський «Верес», в цьому турі поступився черкаському «Дніпру» з рахунком 3:0. Проте слід відзначити, що команда з Рівного має одну гру в запасі (31 очко).

Наступну гру чернігівці проведуть 5 листопада проти лідера чемпіонату футбольного клубу «Іллічівець».