Чернігівські експерти дали оцінку першому року роботи Владислава Атрошенка

17:35, 28 жовтня 2016

Політика
Владислав Атрошенко

У прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулося експертне обговорення на тему «Чернігів - рік при новій владі».

Сьогодні, 28 жовтня, політичні експерти підбили підсумки першого року роботи нової місцевої влади Чернігова та міського голови Владислава Атрошенка. Сьогодні, 28 жовтня, у прес-центрі «Чернігівський вибір» відбулося експертне обговорення на тему «Чернігів - рік при новій владі».Крім експертів в круглому столі взяли участь також депутати Чернігівської міської ради.

Чернігівські політологи звернули уваги на те, що міський голова Владислав Атрошенко за останній рік став менше розмовляти з чернігівцям, а особливо з журналістами. Політолог Віктор Вініченко вважає, що пан Атрошенко має своєрідну манеру спілкування.

Владислав Атрошенко любить різко висловлюватись. Але я б йому радив би більше поважати людей і розмовляти з ними потрібно більш ввічливо.

заявив Віктор Атрошенко.

 

На думку секретаря міської ради Віктора Бистрова чернігівці не відчули змін на краще:

Зараз в чернігівській міській раді не має депутатської коаліції. Не має чіткої стратегії дій і рішення приймаються дуже сутужно. Крім того, на мою думку, деяким керівникам комунальних підприємств не вистачає професіоналізму. Міський голова обіцяв, що на керівні посади КП буде оголошений конкурс, але на ділі ці підприємства очолюють його друзі.

заявив Віктор Бистров.

 

Також експерти відзначили ряд позитивних тенденцій в роботі міської ради та міського голови. Зокрема, резонансні справи «про забудову парку Зелений гай» або «закриття 4-ї поліклініки» викликали резонанс в жителів Чернігова і після цього міський голова пішов на зустріч городянам. Поліклініка працює в звичайному режимі і в парку не ведеться будівництво. Ну і позитивної оцінки, на думку експертів, заслуговує облаштування пляжу «Золотий берег» та реконструкція парків та скверів міста.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації