На Чернігівщині зросла кількість аварій

11:35, 28 жовтня 2016

Суспільство
аварія

Автомобільних аварій на Чернігівщині стає все більше

За січень-вересень поточного року в Чернігівській області сталися 542 дорожньо-транспортні пригоди. В них загинуло сто осіб і понад  шістсот людей отримали незначні тілесні ушкодження. Такі цифри находить управління превентивної діяльності головного управління національної поліції в нашій області.

В основному автомобілісти потрапляють в ДТП через перевищення швидкості та внаслідок керування автомобіля в нетверезому стані.

Кількість аварій в Чернігові за рік зросла майже в двічі. В січні-вересні в місті над Десною сталося 85 автомобільних аварій. В них, нажаль, 14 людей загинуло і 112 отримали травми різного ступеня тяжкості. Найбільш небезпечними ділянками дороги, на яких найчастіше трапляються аварії в Чернігові, вважається дорога біля торгового центру «Hollywood» та перехрестя вулиць Героїв Чорнобиля на проспекту Миру. Аварії там трапляються кожного місяця.

Головне управління національної поліції в Чернігівській області радить чернігівцям дотримуватися правил дорожнього руху і не керувати автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації