Чернігівський виконком відмінив рішення про будівництво будинку біля парку «Березовий гай»

12:30, 26 жовтня 2016

В Чернігові
зелений гай чернігів

Рішення виконавчого комітету

Сьогодні виконавчий комітет Чернігівської міської ради відмінив своє ж рішення, яке стосується будівництва одного з трьох будинків біля парку «Березовий гай». Як зазначив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко таке рішення є компромісним:

Дане будівництво є дуже складним питанням. Я особисто їздив на місце можливої забудови. Там є три черги будівництва. Перша повністю заходить на територію парку «Березовий гай» і там точно будувати ні хто не буде. Що стосується другої і третьої черги, то тут треба ретельніше вивчити це питання. Управління архітектури має в найближчі дні дати висновок чи попадає друга та третя черга у зону зелених насаджень і від цього будемо відштовхуватись.

заявив Владислав Атрошенко.

Свою думку стосовно будівництва на розі вулиць Пухова-Белова висловив і голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч.

Людей ввели в оману. Біля «Березового гаю» не планувалося будівництва трьох будинків. Новий будинок просто щільно прибудують до існуючого. Ніхто на зеленій зоні будувати не буде.

додав Валерій Куліч.

Нагадаємо, що чернігівці раніше виходили на мітинг проти забудови біля парку «Зелений гай».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації