Перший турнір з футзалу пам’яті бійців АТО «Volnovakha cup — 2016»

10:29, 25 жовтня 2016

Турнір з футзалу

Турнір з футзалу «Volnovakha cup - 2016» пам’яті полковника Дмитра Тернового та випускника Чернігівського ліцею №32, солдата Євгена Бушніна  відбувся в обласному центрі.

Змагалися учасники АТО та волонтери  у спортзалі ліцею № 32. Про це повідомила керівник Руху  Валентина Наливайченка «Справедливість» Оксана Голубова.

«Змагання  підтримали  громадська організація «ЩИТ 41», Чернігівська обласна федерація футболу, Центр допомоги учасникам АТО в області, головне управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області, а  Рух «Справедливість» виступив організатором турніру», - повідомила  вона.

Перед початком турніру команди  вшанували пам’ять двох полеглих побратимів.

Мати Євгенія Бушніна і дружина Дмитра Тернового подякували усім, хто пам’ятає  і організовує такі турніри. 

Далі 5 команд  змагалися з таким азартом, що лише остання  гра турніру між командами «Справедливість» і «Фантом» визначила розташування команд на турнірних сходинках.  Адже в разі перемоги,  першою б стала команда «Справедливість». Суперники розійшлися бойовою нічиєю 5:5.

У результаті команди розташувалися так, в залежності від кращої різниці забитих і пропущених м’ячів (у дужках вказана кількість очок):  “Таврія” (9), “Справедливість” (7),“Фантом” (7), “ ЩИТ 41” (3) та «АКС» (3).

Нагороджені також  гравець, який забив перший гол, кращий воротар, бомбардир та кращий гравець.

За словами організаторів, турнір буде проводитися щороку. Адже його гасло:  «Людина вмирає не тоді, коли перестає битися серце, а коли про неї забувають».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації