До Чернігова завітав відомий журналіст Віталій Портніков

17:10, 24 жовтня 2016

В Чернігові
Віталій Портніков

Лекція для студентів віж журналіста Віталія Портнікова

Сьогодні, 24 жовтня, до зали Чернігівської музичної школи №1 ім. С. Вільконського завітав відомий український журналіст, публіцист, ведучий телеканалу «Еспресо ТБ» Віталій Портніков. Він провів лекцію для студентів на тему «Як молодь може змінити Україну на краще?». Організатором даної зустрічі стала молодіжна ініціатива Gava.
Пан Портніков закликав молодих людей добре вчитися і починати брати відповідальність за майбутні зміни в країні на себе. На його думку саме покоління, яке було народжене в Незалежній Україні має змінити цю країну на краще.

Хотіти отримували зарплату таку ж як в Німеччині - це амбіції, а хотіти при цьому працювати так само ж як в Росії – це лінь. Ми маємо змінити радянські цінності, які гальмували наш розвиток. Знаю на це потрібен час. Але саме ви маєте зробити ці зміни.

заявив Віталій Портніков.

Також пан Потрніков поділився з громадськістю своїм баченням змін в сучасній українській політиці. На думку журналіста «Мінські домовленості» грають проти Росії. Кожного дня санкції забирають в нашого сусіда мільйони доларів. І на думку Портнікова сучасна Росія може проіснувати не більше 30-35 років.

Без розвалу Росії -  ні про яке спокійне життя в Україні не можна говорити. Але ми впершу чергу повинні думати про себе. У нас такий сусід і ми не можемо з цим нічого вдіяти. Потрібно поступово змінювали власну країну. А саме почати проводити реформи, переставати давати хабарів вчителям та лікарям і т.д. А санкції свою роботу зроблять і так.

розповів Портніков.

 

Також він додав, що Світ за останні 10 років дуже змінився. І громадяни мають встигати за цими змінами. Зокрема, сьогодні газета і письмова журналістика поступається інтернет ЗМІ. На його думку, зараз регіональні ЗМІ мають ретельно контролювати місцеву владу. На думку Портнікова, зміни мають йти з низу, а не з верху і роль журналістів в цьому є особливою.

Виталий Портников Чернигов
Виталий Портников Чернигов
Виталий Портников Чернигов
Виталий Портников Чернигов

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації