В Чернігові цього року побільшало туристів

11:35, 24 жовтня 2016

В Чернігові
туристи

До Чернігова їдуть переважно українці

Нещодавно в прес-центрі «Чиста політика» відбулося круглий стіл на якому експерти підводили підсумки туристичного сезону 2016 в Чернігові. Захід був організований Сіверським інститутом регіональних досліджень у співпраці з Радою партнерського розвитку.

За інформацією начальника відділу розвитку туризму та музейної роботи Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Лариси Латиніної, в цьому році майже 95% туристів складають українці з інших регіонів країни і лише 5% іноземці.

Туристичний сезон у Чернігові офіційно завершено. Підведені підсумки свідчать, що  туристів цього року побільшало на 111%, кількість екскурсій зросла на 127%.

заявила Лариса Латиніна.

Учасники круглого столу також відзначають, що в останнім часом в місті побільшало нових ресторанів та кафе. «Вулиця їжі» органічно вписалася в життя Чернігова. Також в цьому році ожвавилася робота в музейній сфері, зокрема, побільшало екскурсоводів які володіють англійською мовою.

Чернігів дуже комфортне місто для життя. Мені особливо до вподоби краєвиди річки Десна. Я вже рік живу та працюю в Чернігові і переконаний, що тут є великий туристичний потенціал.

заявив волонтер Корпусу миру Кайл Колд.

За круглим столом експерти також оговорили ще одну проблему, яка стосується перенесення святкування дня міста. Дата 21 вересня була вигадана в СРСР в честь звільнення Чернігова від німецьких військ. Але, як зазначали експерти, Чернігів був побудований не в 1943 році, а набагато раніше. Тому були окреслені два нових варіанти святкування дня міста: дата надання Чернігову Магдебурзького права і дата відкриття туристичного сезону.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації