Чернігівська «Десна» зазнає мінімальної поразки

17:35, 22 жовтня 2016

десна чернігів

Чернігівський клуб перериває свою виграшну серію

Сьогодні, 22 жовтня, чернігівська «Десна» на Оболонь-арені в Києві поступилася футбольному клубу «Полтава».  Перед цим матчем фаворитом були «сіверяни». Вони були одними з лідерів чемпіонату, а полтавський клуб знаходився в другій половині таблиці.

Матч традиційно розпочався з атак «Десни». Гарні нагоди, що б відзначитись мали Картушов та Філліпов, але забити їм не вдалося, оскільки, вдало грав воротар гостей Володимир Кринський. ФК «Полтава» рідко атакував, переважно на контратаках. Втім, в кінці першого тайму гості вийшли вперед. На 43 хвилині Евгений Трояновский відзначився голом.

В другому таймі чернігівці всіма силами прагнули відігратися. З дальніх дистанціях небезпечно пробивали Чепурненко та Банасевич, але знову прекрасну гру демонстрував кіпер гостей Володимир Кринський, якого футбольні експерти визнали найкращим гравцем матчу. На 74 хвилині матчу за грубий фон гравець «Полтави» Максим Лещенко отримав другу жовтку картку і був вилучений з поля. «Десна» отримала чисельну перевагу. Небезпечно зі штрафних били Чепурненко і Картушов, але забити їм в цьому матчі так і не судилося.

Таким чином, чернігівська «Десна» поступається футбольному клубу «Полтава» з рахунком 0:1 і перериває свою 5-ти матчеву виграшну серію.

Додамо, що 26 жовтня «сіверяни» гратимуть в кубку України проти футбольного клубу «Дніпро».