Чернігівський стадіон «Юність» реконструюють в наступному році

19:30, 19 жовтня 2016

Спорт
Валерій Куліч

Фінансування спорту

Учора, 18 жовтня, в Чернігівській обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання виконавчого комітету Чернігівського відділення Національного олімпійського комітету. На ньому голова відділення Валерій Куліч окреслив плани розвитку спорту на Чернігівщині:

Чернігівські спортсмени не погано виступили на Олімпійських іграх в Ріо. Але я впевнений, що ми можемо покращити наші показники. Для того, щоб спортсмени могти завойовувати медалі найвищого гатунку потрібно створити для них необхідні умови. Тому хочу повідомити, що ми вже доробили проектну документацію стосовно реконструкції стадіону «Юність». Роботи на ньому повинні початися на весні 2017 року. Після завершення реконструкції даного стадіону на ньому можна буде проводити міжнародні змагання з різноманітних видів спорту.

зазначив Валерій Куліч.

Також він зазначив, що на 2017 рік заплановано збільшення обсягу фінансування проектів із будівництва та реконструкції спортивних об’єктів. Зокрема, Фонд регіонального розвитку заплановано збільшити з 3-х мільярдів гривень до 8.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації