Рації, спальники, теплий одяг і мишоловки - в АТО з Чернігова

15:38, 18 жовтня 2016

Справедливість в зоні проведення бойових дій

Чого більш за все не вистачає зараз на фронті в таку дощову погоду? Безумовно - ліків від простуди. Воїни з лінії розмежування замовляють порожні мішки і маскувальні сітки, гвіздки, скоби для будівництва укріплень.

Бійці добровольчих батальйонів – гумові чоботи, теплий одяг, спальні мішки, бушлати, рації, тосол, масла і автозапчастини для техніки, а також - чайники, посуд, миючи засоби і… дерев’яні мишоловки.

Саме це сьогодні доставляє на лінію розмежування чернігівська команда волонтерів Руху Валентина Наливайченка «Справедливість».

Про це повідомила керівник Руху «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова.

«Ми спорядили чергову машину допомоги від підприємців Чернігова, яку доставляють на передову наші волонтери», - сказала вона.

На ранок 11 жовтня машина уже прибула в перше місце призначення неподалік Донецька. Волонтери Руху «Справедливість» також відвезуть частинку допомоги в Луганську область.

До речі про мишоловки. «Сірі сепрататисти» зараз намагаються прогризти дірки в нашій обороні. Бо з окупованих територій втікають навіть миші. Тому бійці і замовляють саме дерев’яні мишоловки і «ковбаски» для гризунів.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації