Олімпійський чемпіон завітав до Чернігова

13:10, 18 жовтня 2016

Спорт
Юрій Чабан

Олімпійський чемпіон Юрій Чабан приїхав до Чернігова

Нещодавно до нашого міста завітав Олімпійський чемпіон з веслування на каное Юрій Чебан. Приїхав він до Чернігова з мамою Людмилою Чебан, також відомою спортсменкою, чемпіонкою Радянського Союзу з греблі на байдарках. Вчора для місцевих журналістів вони провели спеціальну прес-конференцію:

Якби мені у 17 років хтось сказав, що я стану Олімпійським чемпіоном, я мабуть не повірив. Але я тренувався і потроху йшов до своєї мети – олімпійського золота. І зараз я вже маю дві золоті нагороди. Крім того на останній Олімпіаді я ще встановив новий олімпійський рекорд, фінішувавши на дистанції у 200 метрів з результатом 39.279 секунд. Для мене моя мрія була фантастикою, але вона стала реальністю. Тому я раджу молодому поколінню ні в якому разі не здаватися. Потрібно весь час боротися і йти до своєї мети. Якщо ти поставив перед собою ціль, то ти маєш її досягнути.

заявив Юрій Чабан.

 

Головною проблемою українського спорту, на думку Юрія, є не достатнє фінансування. На Олімпійських іграх і Ріо у фіналі виступало четверо (разом з ним) спортсменів українського походження, але троє з них виступали, нажаль, за інші країни. Але Юрій сподівається, що скоро ситуація має змінитися на краще. Головне, за його словами, не опускати руки.

Не за горами наступні Олімпійські ігри – 2020 року у Токіо. Юрій Чебан налаштований завоювати 3-є золото для себе та країни. Після прес-конференція спортивна сім’я Чабан відправилася до дитячої спортивної школи №1 на зустріч з молоддю.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації