Скандальна забудова парку в Чернігові може скоро закінчитися

14:30, 17 жовтня 2016

В Чернігові
Зелений гай

Про ситуацію з парком

Народний депутат України Сергій Березенко радий, що спроба зазіхнути на землю в парку «Березовий гай» викликала активний спротив громадськості і пообіцяв допомогти чернігівцям відстояти право гуляти в парку. Про це він написав на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Facebook»:

Рішення, щодо передачі земельної ділянки під забудову приймалося минулим складом Чернігівської міської ради. Тому я в даний час проводжу активну роботу з юристами, міським головою, та депутатами міської ради, щодо законності даної забудови. Офіційний висновок, ми отримаємо найближчим часом і якщо будуть виявлені порушення норм забудови та прав місцевих жителів - зроблю все можливе, щоби відновити законність та захистити права чернігівців.

заявив Сергій Березенко.

Нагадаємо, що 15 жовтня сотні чернігівців вийшли на мирну акцію протесту стосовно забудови парку «Зелений гай». Не забарився з коментарем і Міський голова Владислав Атрошенко, який на днях поїхав до Брюсселю працювати в Конгресі місцевих рад:

На посаду мене обирала громада міста. Тому мої дії не можуть йти всупереч інтересам чернігівців. Якщо найближчим часом компромісу стосовно будівництва не буде досягнуто, я не виключаю винесення додаткового питання на сесію Чернігівської міської ради, засідання якої відбудеться 27 жовтня. Не цей склад депутатського корпусу виділяв земельну ділянку під будівництво, але, скоріш за все, саме наше скликання поставить крапку в цьому питанні. 

заявив Владислав Атрошенко.

Також міський голова зазначив, що відразу після приїзду до Чернігова він повідомить свою чітку позицію з цього питання.

Зелений гай парк
Зелений гай парк
Зелений гай парк
Зелений гай парк
Зелений гай парк
Зелений гай парк
Зелений гай парк
Зелений гай парк
Зелений гай парк
Зелений гай парк
Зелений гай парк
Зелений гай парк

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації