Чернігівська «Десна» перемагає столичний клуб

18:05, 15 жовтня 2016

десна чернігів

Принаймні на один день чернігівська «Десна» виходить на друге місце

Принаймні на один день чернігівська «Десна» виходить на друге місце. Сьогодні, 15 жовтня, були зіграні кілька матчів 14-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги. «Сіверяни» грали в Борисполі проти столичного «Арсеналу».

Сьогоднішній матч показав, що чернігівці серйозно настроєні поборотися за вихід до Прем’єр-ліги.

Початок гри вийшов нервовим. Суперники часто порушували правила, але переважно в середині поля, тому небезпечних моментів створити не вдалося. На 32-й хвилині зустрічі «сіверяни» змогли вийти вперед. Точним ударом відзначився капітан «Десни» Вадим Мельник. Після голу чернігівці контролювали гру і не дозволили господарям поля створювати небезпечні моменти біля своїх воріт.

Другий тайм розпочався з активних дій футболістів «Десни». Гарну нагоду, що б відзначитись мав Олександр Філліпов, але ворота господарів поля врятував голкіпер Дмитро Іванов. На 52-й хвилині «каноніри» змогли зрівняти рахунок. Гол забив екс-гравець «Десни» Адерінсола Есеола. Здавалося, що чернігівські футболісти перервуть свою переможну серію, яка вже складає 4 матчі. Але проти такого розвитку подій був Олександр Волков. На 73-й хвилині він точним ударом знову вивів «Десну» вперед і таким чином встановивши остаточний рахунок зустрічі 2:1.

Після цієї перемоги «сіверяни» набирають 30 очок і переміщаються на другу сходинку турнірної таблиці, обійшовши наразі рівненський «Верес», який свій матч цього туру зіграє завтра у Миколаєві. У наступному турі, 22 жовтня, чернігівська «Десна» зіграє з футбольним клубом «Полтава».