Чернігівці вийшли на мітинг проти забудови Зеленого гаю

13:50, 15 жовтня 2016

В Чернігові
акція проти забудови

Ми не дамо забудовнику тут будувати будинок. У всьому світі парк вважається рекреаційною зоною і в ньому не можна нічого будувати. Сьогодні ми тут плануємо посадити молоді дерева на знак того, що ніякого будівництва ми тут не допустимо. Фото: Свобода.фм

Сьогодні, 15 жовтня, кілька сотень чернігівців відстоювали зелену зону в «Зеленому гаю». Жителі довколишніх будинків з вулиць Пухова та Доценка вийшли на мітинг проти забудови парку.

Ми любимо гуляти в нашому парку і проти, щоб на цій зеленій зоні будували житло. В Чернігові є місце де потрібно зводити нові будинки, але це точно не парк «Зелений гай».

заявила житель будинку на вулиці Пухова Олена.

Нагадаємо, що ще 12 жовтня, в даному парку особисто Головою Чернігівської Обласної адміністрації Валерієм Кулічем відбулось закладення капсули на місці майбутнього будівництва багатоквартирного будинку. Проте такий варіант не задовольнив жителів Чернігова. Сьогодні вони знесли паркан, який забудовник встановив на місці будівництва, та також за допомогою кувалди розбили урочисто закладену Валерієм Кулічем забетоновану капсулу.

Ми не дамо забудовнику тут зводити будинок. В усьому світі парк вважається рекреаційною зоною і біля нього не можна нічого будувати. Сьогодні ми тут плануємо посадити молоді дерева на знак того, що ніякого будівництва ми тут не допустимо.

заявив один з протестувальників.

На даний мітинг чернігівці вийшли з дітьми, які в своїх руках тримали різноманітні плакати з тематикою збереження парку.   

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації