Робоча група по Смолинському торфобрикетному заводу напрацювала план подальшої роботи

11:39, 13 квітня 2016

Економіка
Робоча група з моніторингу ситуації на Смолинському торфобрикетному заводі

Робоча група з моніторингу ситуації на Смолинському торфобрикетному заводі. Фото:ЧОР

В п’ятницю, а потім ще й у понеділок в Чернігівській обласній раді робоча група з моніторингу ситуації на Смолинському торфобрикетному заводі намагалася дійти якогось консенсусу. Адже Меморандум про співпрацю, який три тижні тому підписали Чернігівська обласна рада, керівництво ДП «Чернігівторф», Смолинська сільська рада та трудовий колектив заводу, не діє.

Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

У п’ятницю депутати обласної ради поцікавилися у керівництва заводу, чому не виконуються пункти, прописані в Меморандумі. На це керівник ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко відповів, що деякі кроки по відновленню роботи заводу вже проводяться, проте в цілому ситуація залишається складно.

За його словами, вже укладено соціальну угоду зі Смолинською сільською радою, підписано колективний договір з трудовим колективом та проводиться робота по залученню інвесторів.

І хоча керівник підприємства розказує про якісь зрушення, проте трудовий колектив Смолинського торфобрикетного заводу нещодавно оголосив про готовність страйкувати через небажання нового керівництва запускати потужності заводу. Люди переконані, що нібито «проросійське» керівництво хоче порізати завод на метал та всіляко перешкоджає його нормальному функціонуванню.

Тож у понеділок було продовжено попереднє засідання. За повідомленням прес-служби Чернігівської обласної ради, під час чергової зустрічі були узгоджені якісь кроки щодо відновлення рентабельності роботи Смолинського торфозаводу, проте які саме кроки у прес-релізі не зазначено.

Натомість  один з членів робочої групи на своїй сторінці у Facebook описав свої враження від останніх робочих зустрічей стосовно Смолинського торфобрикетного заводу так:

Знаєте, дуже нелегко вирішувати ситуації, які роблять великі дяді зі столиці, а вся відповідальність лежить на тобі.

написав депутат Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш («Радикальна партія»).

В цю п’ятницю відбудеться чергова робоча зустріч, яка має остаточно узгодити план дій по відновленню роботи Смолинського торфобрикетного заводу.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації