Чернігівська влада обіцяє передивитися список пільговиків громадського транспорту

17:35, 14 жовтня 2016

Економіка
пільговики чернігів

Навіть якщо місцева влада скоротить список пільговиків, вони матимуть право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

У Чернігові мешкає 70 тисяч громадян, які працюють, але вони не в змозі забезпечити 90 тисяч чернігівських пільговиків. Саме тому міська рада має скоротити перелік пільговиків або обмежити їх чітким графіком, під час якого вони зможуть користуватися громадським транспортом безкоштовно.

Про це сказав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на вчорашньому виконкомі.

Члени виконкому затвердили Програму відшкодування на 2017, однак не зазначили в ній жодних конкретних цифр, мовляв, вона залежатиме від загального бюджету. Попередньо в Проекті зазначалися цифри — 34 млн грн (з яких 30 млн — на електротранспорт). Атрошенко вважає, що потрібно вивчити досвід інших міст, а потім уже робити певні висновки.

Міський голова також висловив бажання самостійно визначити ті категорії населення, який безкоштовний проїзд насправді потрібен. Він, наприклад, не розділяє те, що законодавство передбачило пільги не лише для інвалідів, а й ветеранам податкової служби.

Водночас представник юридичного відділу міської ради підкреслив, що місцева влада може самостійно скоротити деякі категорії пільговиків та не виплачувати за їх проїзд перевізникам. Втім, згідно з законодавством, вони все одно матимуть право на безкоштовний проїзд.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації