У Чернігові влада відмовилася ремонтувати новобудови

17:00, 14 жовтня 2016

Економіка
перемоги 151-а чернігів

На фото новобудова по пр. Перемоги, 151-а

На останньому виконкомі Чернігівської міської ради, що відбувся 13 жовтня, було прийнято рішення фінансувати лише ті ОСББ, будинки яких були зведені понад 10 років тому.

Відповідні зміни було внесено до «Програми сприяння створення ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016–2018 роки», згідно з яким місцевий бюджет має фінансувати 80 % витрат на капітальний ремонт.

За словами Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, міська не буде фінансувати будинків, у яких ще триває гарантійний термін, бо всі недоліки має усувати забудовник.

Такі зміни довелося здійснити через те, що у вересні до міської ради звернулися мешканці новобудов, які створили ОСББ та зібрали всі необхідні документи для участі в програмі співфінансування. Тож виконком був вимушений погодити виділення понад 200 тис грн на ремонт багатоповерхівок. Мова йде про будинок по пр. Перемоги 151-а та будинки № 88 і № 90 по вул. Стрілецькій.

Так, 10-ти поверховий будинок, котрий знаходиться за адресою проспект Перемоги, 151-А, отримає з міського бюджету 128 тисяч гривень на капітальний ремонт. Ще декілька будинків за адресою вул. Стрілецька, 88 та 90, отримають майже 103 тисячі гривень на капітальний ремонт системи водовідведення дощових вод із покрівель житлових будинків з улаштуванням дренажної каналізації.

Водночас члени виконкому включили до програми наступні будинки:

  • ОСББ «Фаворит-Ш.2» (вул. Володимира Шевчука, буд. 2). Загальна вартість капремонту понад 765 тисяч грн, з них понад 612 тисяч грн із міського бюджету;
  • ОСББ «Фаворит-Ш.4» (вул. Володимира Шевчука, буд. 4). Загальна вартість ремонту понад 774 тисяч грн, з них близько 619 тисяч грн із міського бюджету.
  • ОСББ «Берізка» (вул. Кримська, 2). Ремонт покрівлі на загальну суму понад 100 тисяч грн, з яких понад 80 тисяч грн із міського бюджету.

Загальна сума капремонту трьох будинків сягає 1,6 млн грн, з яких 1,3 млн грн буде виділено з бюджету.

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації