Чернігівський міський голова засумнівався в компетентності начальника управління освіти

16:07, 13 жовтня 2016

Суспільство
владислав атрошенко

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Фото: Мар'яна Харді

Сьогодні на виконкомі Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко піддав критиці цільову Програму розвитку освіти Чернігова «Освіта в нашому житті» на 2017–2021 роки, а також був незадоволений ремонтами в закладах освіти.

В Атрошенка виникла низка запитань до Василя Білогури стосовно того, що стелі в приміщеннях шкіл та садочків не витримують дощів. Він запропонував обрати з десяток освітніх установ із найглобальнішими проблемами та зробити в них капітальні ремонти. Згодом — взятися за інші заклади.

Днями на всю Україну прогриміла ситуація з Васильківською школою Київської області, де посеред уроку впала стеля, але жертв вдалося уникнути через те, що вона впала під час уроку, а людей у коридорі не було. Тож члени виконкому також пригадали цей випадок, але капітальні ремонти шкіл поки що не передбачаються.

У соціальних мережах, зокрема у Facebook, чимало людей бідкається не лише на якість харчування та побори з батьків, а й на те, що в школу просто страшно відпускати дитину. Наприклад, громадська активістка «ДемАльянсу» Вікторія Піскун на своїй сторінці час від часу публікує інсайдерську інформацію стосовно міських шкіл, а преса щораз публікує її фото. Ймовірно, саме публічність, якої набули освітні проблеми в Чернігові, і змусили міського голову насварити головного освітянина.

Днями з підвалу 28 школи виносили відра з водою. Під ганок уже багато років протікає дощова вода і все попадає в підвал. У цьому році обіцяли відремонтувати, але чи грошей не вистачило, чи щось інше заважало — не зрозуміло. Але є приклад Василькова, тому біду треба попереджати, а не реагувати після неї з обіцянками та виділенням грошей! Гадаю, що новий начальник управління освіти докладе якомога більше зусиль, щоб у наступному році проблемні школи та садочки все ж таки отримали фінансування на капітальні ремонти.

Написала вона

Сюжет телеканалу «Дитинець»:

Зауважимо, що в педагогічних колах також подейкують щодо можливої заміни очільника міського управління освіти Василя Білогури на депутатку міськради, директорку Чернігівського навчально-реабілітаційного центру № 2 Регіну Гусак. Втім, вона сама таку інформацію спростовує.

 

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації