Чернігівські першокурсники дебютували на сцені

11:20, 13 жовтня 2016

В Чернігові

Цього року до колишнього «істфаку» вступило 55 студентів, які навчаються в 4-х різних групах.

Вчора, 12 жовтня, в залі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм відбулась презентація студентських груп перших курсів Навчально-наукового інституту історії етнології та правознавства ім. О. М. Лазаревського. Цього року до колишнього «істфаку» вступило 55 студентів, які навчаються в 4-х групах за разними спеціальностями.

Сьогодні ми побачили, що до нашого інституту поступили дуже талановиті студенти. Вони прекрасно співають, танцюють, володіють акторською майстерністю і я впевнений, що стануть хорошими людьми.  

зазначив директор Інституту історії Олександр Коваленко.

Щодо самої презентації перших курсів, то вона вдалася. Чотири групи змагались між собою в різних конкурсах, а саме: найкращий танець, найкраща пісня, найкраща відео робота та СТЕМ. Найкраще впоралися із завданнями представники 13 групи, які і стали переможцями заходу. Всі групи отримали дипломи та солодкі торти від спонсорів. Також в цей вечір відбувся розіграш призів від профкому ЧНПУ ім. Шевченка. Студенти перших курсів отримали різноманітні подарунки: блокноти, футболки, абонементи в спортивний зал та топ-подарунок - новенький планшет.

Крім того, для глядачів виступав спеціальний гість концерту -  відомий на весь світ театр тіней «Fireflies». Зазначимо, що акторами даного театру є студентки Інституту історію Ірина Радченко та Катерина Голован.

Інститут історії перший курс
Інститут історії перший курс
Інститут історії перший курс
Інститут історії перший курс
Інститут історії перший курс
Інститут історії перший курс

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації