Під гарантії місцевого бюджету Чернігівська ТЕЦ бере кредит розміром 35 мільйонів доларів

19:05, 11 жовтня 2016

 Економіка В Чернігові
кредит чернігів

Атрошенко переконаний, що чернігівці виграють лише тоді, коли у місті буде працювати дві повноцінні теплогенеруючі компанії.

Щоб модернізувати систему теплоцентралей, які обслуговує «ТехНова», місто планує підписати п’ятисторонній договір та запозичити 35 млн доларів у Світового банку. Передбачається, що повертати гроші підприємство буде 20-ть років. Про це йшла мова в суботу на розширеній нараді у мерії.

За словами Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, модернізація, що буде здійснена коштом кредиту, перейде у комунальну власність підприємства. І це обов’язкова умова, що має бути зазначена у договорі. Тим паче, що кредит надається під гарантії місцевого бюджету.

Сам міський голова зазначає, що такі дії доволі вимушені, адже інших кредиторів у Чернігівської ТЕЦ фірми «ТехНова» наразі немає.

35 млн доларів ми запозичуємо у Світового банку під п’ятисторонній договір. Це — Світовий банк, Мінфін, НКРЕКП, «Технова» та мерія… міський голова. У «ТехНови» перед нами немає жодних зобов’язань щось інвестувати. По суті це односторонній договір, який ніколи б не йшов на користь міста… Є одне але! У нас немає іншого джерела коштів для модернізації.

Сказав Владислав Атрошенко.

До того ж місто не може собі дозволити ігнорування проблеми модернізації тепломережі, бо під час порушення в їхній роботі збільшується навантаження на котельні «Облтеплокомуненерго». У свою чергу, це може призвести до підвищення собівартості тепла.

Атрошенко переконаний, що чернігівці виграють лише тоді, коли у місті буде працювати дві повноцінні теплогенеруючі компанії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image


Loading...


Быть в курсе важнейших событий просто. Подпишитесь на нашу рассылку и получайте еженедельный дайжест абсолютно бесплатно.

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації