Пов’язані з міським головою Чернігова компанії виграють тендери?

15:25, 11 жовтня 2016

 Економіка В Чернігові
ремонт дороги в чернігові

За результатами аукціону на сайті електронних закупівель перемогу здобуло підприємство ТОВ «Шляхо-будівельне управління-14».

У наступному році вулицю Преображенську в Чернігові ремонтуватиме компанія, яку пов’язують з чинним міським головою Владиславом Атрошенко. На ремонт дороги з міського бюджету виділено 5,5 млн грн.

За результатами аукціону, що відбувся вчора на сайті електронних закупівель, перемогу здобуло підприємство ТОВ «Шляхо-будівельне управління-14». При цьому конкуренцію йому складало лише менське ПрАТ «Шляхе ремонтно-будівельне управління №82».

Цікаво, що вже вдруге ШБУ-14 за свої послуги запропонувало лишень на 5 тис грн менше. Так, ШБУ-14 запропонувало ціну 5 559 000, а ШРБУ-82 – 5 554 790, 40.

Аналогічна ситуація відбулася й минулого разу, коли міська рада шукала підрядника для ремонту ділянок доріг по вул. Мазепи (колишня Щорса) та пр. Перемоги (від вул. Жабинського до площі Перемоги).

Як відомо, ШБУ №14 очолює Костянтин Будьонний, який разом із тестем Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка Тимофієм Бичковим очолює та є співзасновником ТОВ «Десна-ФК» та «Кабельний телевізійний центр». Разом із тим Атрошенко з тестем є співзасновниками підприємства ТОВ «Десна-ФК-2», до власності якого входять ювелірний супермаркет «Діамант» та ресторан «Кардинал».

UserCommentAvatar

Авторизируйтесь или войдите через Image или Image

Image
Image
Image

Увійти через соціальні мережі

Увійти через соціальні мережі

Увійти в акаунт

Потрібна допомога?

Створити новий обліковий запис

Змінити свої дані ви можете в особистому кабінеті після закінчення реєстрації